Головна Спорт Усі учасники Олімпійських ігор Луцької громади отримали житло від міської ради

Усі учасники Олімпійських ігор Луцької громади отримали житло від міської ради

458

Про це повідомив директор департаменту молоді та спорту Володимир Захожий під час чергового засідання виконавчого комітету. Він зазначив, що однією зі складових Програми розвитку фізичної культури та спорту Луцької міської територіальної громади на 2021–2023 роки було забезпечення житлом учасників Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських ігор. Так, у 2022 році для видатних спортсменів, які мали значні здобутки у спорті вищих досягнень, відзначалися неодноразовими перемогами на змаганнях світового та європейського рівнів, в рамках Програми було придбано дві квартири: Марині Мажулі (веслування на байдарках і каное) та Івану Банзеруку (легка атлетика). Крім того, 49 спортсменів отримали стипендії міського голови. У громаді постійно оновлюється матеріально-технічна база з надання спортивних послуг, створена сучасна спортивна інфраструктура, проводиться велика кількість рейтингових спортивних змагань. Сучасні технології дозволяють створювати розумні багатофункціональні та доступні об’єкти для всіх, хто займається спортом і фізичною активністю.

Також члени виконавчого комітету взяли до відома і виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Луцької міської територіальної громади на 2021–2023 роки. Після початку повномасштабного вторгнення діяльність Луцького молодіжного центру стала більш зосереджена на військово-патріотичному, національно-патріотичному вихованні, на волонтерській діяльності, та це не зупиняло роботу на інших напрямах співпраці з молоддю. Всього у 2021 році було реалізовано 125 заходів, у 2022 році – 430, у 2023 році – понад 500 заходів.

Програма співпраці та соціальної підтримки молоді Луцької міської територіальної громади на 2021–2023 роки була спрямована на співпрацю органів місцевого самоврядування з молодіжними громадськими організаціями, ініціативними групами, органами студентського та шкільного самоврядування. Щороку близько 20 молодіжних громадських організацій та ініціативних груп отримували допомогу у реалізації своїх ініціатив.

Протягом 2022–2023 років було проведено понад 100 різноманітних заходів, спрямованих на пропаганду здорового способу життя, популяризацію певних видів спорту, профілактику негативних проявів у молодіжному середовищі. У 2023 році до Дня міста Луцьк проведено масштабну навчально-пізнавальну акцію, спрямовану на передачу знань, як діяти у надзвичайних ситуаціях (спільно із ДСНС у Волинській області). Про це йдеться у звіті про виконання Програми з протидії поширенню наркоманії та інших негативних проявів серед дітей та молоді, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів у Луцькій міській територіальній громаді на 2021–2023 роки.

Врахувавши досягнення й проблемні моменти реалізації цих Програм у 2021–2023 роках, а також приєднання прилеглих громад, проаналізувавши отримані показники, було розроблено аналогічні Програми на 2024–2027 роки.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)