Головна Політика Готовність «Володимирводоканалу» до зими: заміна мереж та економія енергоресурсів (ВІДЕО)

Готовність «Володимирводоканалу» до зими: заміна мереж та економія енергоресурсів (ВІДЕО)

808

«Готуй сани влітку, а воза взимку» – таким народним прислів’ям можна охарактеризувати річний робочий план комунальних підприємств, які упродовж літа посилено готувались до зими в умовах воєнного стану. Розпочинаємо серію відеосюжетів про те, які саме роботи були виконані комунальниками за підтримки місцевої влади, аби взимку жителі громади були забезпечені усіма послугами та ресурсами, навіть у випадку надзвичайних ситуацій.

Сьогодні ми завітали до КП «Володимирводоканал», де поспілкувались з його керівником Сергієм Луцюком. Начальник комунального підприємства розповів, що водоканал надає послуги з водопостачання та водовідведення цілорічно, незалежно від пори року. Не менш важлива частина роботи працівників – обслуговування мереж та обладнання. Цього року завдяки тому, що підприємство отримало ліцензію на проведення будівельних робіт, заміну мереж вдається проводити власними силами, економлячи значні кошти місцевого бюджету.

Детальніше про те, які роботи були виконані працівниками КП «Володимирводоканал» упродовж останніх місяців, які алгоритми дій напрацьовані на випадок можливої відсутності електроживлення узимку, а також за що сплачують мешканці в абонентській платі, дивіться у відеосюжеті.