Головна Політика Громадам і ЦНАПам Волині пропонують безкоштовну розробку вебсайтів

Громадам і ЦНАПам Волині пропонують безкоштовну розробку вебсайтів

574

Про ефективну взаємодію мешканців громади та місцевої влади говорили вчора, 12 травня 2023 року, представники громад Волині, відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОДА та заступниця голови облдержадміністрації (CDTO) Вікторія Левчук з координатором з цифровізації регіонів Програми EGAP Сергієм Гуньком.

Зокрема, під час онлайн-зустрічі він розповів про платформу «Свої».

«Платформа містить дев’ять цифрових інструментів задля підвищення ефективності роботи влади, покращення доступності послуг та комунікації між владою та її жителями. Це розробка сайтів громад, муніципальний чат-бот, конструктор сайтів для ЦНАПів, система попереднього запису, інтерфейс для програмно-технічного комплексу самообслуговування та чотири інструменти платформи E-DEM, – сказав Сергій Гунько. – Важливо, що запровадження інструментів є безкоштовним».

Слід зазначити, що завдяки платформі «Свої» у Вишнівської громади новий вебсайт 👉 https://vyshniv-gromada.gov.ua/. На сайті інформація надана відповідно до вимог законодавства. Він створений з урахуванням світових практик щодо зручності використання, щоб люди швидко знайшли необхідну інформацію.

Водночас сайт для ЦНАПів містить:

🔹електронну приймальню,

🔸тематичні новини та оголошення,

🔹підрозділи на мапі,

🔸команду адміністраторів,

🔹інтеграцію з порталом державних послуг,

🔸систему оцінювання.

«Ця платформа – це ціла цифрова екосистема, що значно полегшить спілкування та взаємодію з мешканцями. Тобто ви можете почати цифровізувати свою громаду, – зазначила Вікторія Левчук. – Кожна громада може уже впроваджувати у себе ці інструменти. Тому що це легко, швидко, просто», – додала Вікторія Левчук.

Створити заявку на підключення громади до платформи «Свої» можна тут: https://toolkit.in.ua/.

Сервіс створено в рамках швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарією.