Головна Листи Сезон косіння у розпалі: комунальники Володимира обкошують прибудинкові території

Сезон косіння у розпалі: комунальники Володимира обкошують прибудинкові території

543

Комунальні служби громади продовжують роботи з благоустрою – нині у місті ведеться активне обкошування парків, скверів, узбіч доріг та прибудинкових територій. Тепла весняна погода сприяє швидкому росту трав’яного покриву, тож у працівників комунальної сфери додалось роботи.

До робіт з косіння трави залучені працівники комунальних підприємств “Полігон” та “Управляюча житлова компанія”. КП “Полігон” обкошує узбіччя доріг на міських вулицях, наводить лад у парках та зонах відпочинку, а КП “УЖК” працює з мотокосами на прибудинкових територіях.

Варто пам’ятати, що про чистоту довкілля повинен дбати кожен мешканець громади. З метою покращення стану довкілля, упорядкування, озеленення та благоустрою населених пунктів, просимо мешканців  привести до належного стану прибудинкові території та території, що прилягають до приватних земельних ділянок.

Зазначимо, що за правилами благоустрою власники садиб зобов’язані скосити бур’яни на відстані 5 метрів від огорожі по периметру будинку. Якщо перед будинком є бордюр – то до бордюрного каменю.

У разі несвоєчасного косіння трави буде складатися протокол про адміністративне правопорушення, відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.