Головна Політика Ковельська міська рада спрямувала 11,5 мільйона гривень на підтримку військових: які рішення...

Ковельська міська рада спрямувала 11,5 мільйона гривень на підтримку військових: які рішення ще прийнято на жовтневій сесії

771

Учора відбулась чергова сесія міської ради, на якій розглянули понад 90 питань. У ході  депутати погодили зміни до місцевих програм, опрацювали низку земельних та містобудівних рішень, внесли зміни у Регламент своєї роботи та Положення про постійні комісії міської ради.

11, 5 мільйона гривень передає Ковельська громада для сил оборони України.  Попередньо планували спрямувати 1,5 мільйона на Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин ЗСУ та інших військових формувань, проведення заходів територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2023 рік.

Міський голова Ігор Чайка запропонував депутатам додати на ці потреби ще 10 мільйонів, які вдалось зекономити на проєктах, які реалізовували упродовж цього року. Таким чином загальна сума, яку буде використано на закупівлю необхідного обладнання для військових – 11,5 мільйона.

 

 

Ковельська громада, яка наразі отримала 56 мільйонів гривень «військового ПДФО», стільки ж передбачила на  забезпечення захисників.

 

На сесії внесли інші зміни до бюджету громади та, зокрема, передбачили кошти:

– на реконструкцію внутрішніх систем вентиляції в укриттях ліцеїв № 3 імені Лесі Українки, №7, №10, №13 та придбання стільців для укриттів;

– поточний ремонт частини підвального приміщення для облаштування укриття в ліцеї імені Олени Пчілки;

– встановлення камер відеоспостереження в парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки для запобігання випадкам крадіжок рослин та псування майна;

– облаштування сходинок та пандуса бібліотеки для дітей;

– ремонт приміщення, яке нададуть у користування дружинам та мамам загиблих воїнів;

– заходи з озеленення населених пунктів громади,

– благоустрій.

 

Депутати підтримали зміни  до Положення про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Ковеля». Відтепер матеріали розглядатимуться щокварталу, і звання буде присвоюватись воїнам, які загинули під час повномасштабної війни росії проти України, упродовж року. Раніше це відбувалось раз на рік.

Затвердили Положення про конкурс з розробки логотипу Ковельської територіальної громади, який стартує уже в листопаді.

Обранці громади взяли до відома інформації про роботу виконавчого комітету міської ради в III кварталі, виконання плану основних заходів цивільного захисту, роботу управління економічного розвитку та торгівлі, відділу обліку, розподілу та приватизації житла, відділу ведення Державного реєстру виборців.