Головна Політика На засіданні виконавчого комітету Володимира розглянуто понад 60 питань порядку денного

На засіданні виконавчого комітету Володимира розглянуто понад 60 питань порядку денного

454

26 жовтня під головуванням міського голови Ігоря Пальонки відбулось чергове засідання міськвиконкому, на якому було розглянуто понад 60 питань порядку денного.

Передусім присутні заслухали звіт начальниці управління соціальної політики Наталії Голюк про стан виконання Програми соціального захисту населення Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки за 9 місяців цього року.

Підтримавши звіт, Ігор Пальонка прокоментував ситуацію щодо пільгових перевезень громадян. Оскільки число людей, що належать до пільгових категорій, зростає, відділу міжнародної діяльності та туризму буде дано доручення направити листи до міжнародних партнерів щодо можливості передачі нашій громаді автобусів, які у майбутньому будуть здійснювати пільгові перевезення. «Коштів на перевезення пільговиків іде дуже багато, а збільшення кількості представників цієї категорії потягне за собою ще більші витрати. Тому в разі надходження у громаду озвученої допомоги, ми зможемо зекономити ресурс, тим часом спрямувавши кошти на інші важливі програми», – підкреслив міський голова.

Одним із рішень члени виконкому внесли дев’ять додаткових послуг до переліку уже наявних у Центрі надання адміністративних послуг, вісім із них – послуги Міністерства у справах ветеранів України. Затвердили Положення про надання послуги служби «Соціальне таксі» у новій редакції. Начальниця територіального центру Інна Мацьоха пояснила, що це дозволить особам з інвалідністю І і ІІ груп, а також людям похилого віку, які мають захворювання опорно-рухового апарату, скористатись можливістю з’їздити у медичні заклади обласного центру.

Затвердили обсяги відшкодування різниці в тарифах за послуги комунальному підприємству «Володимирводоканал». Ця різниця утворилась у зв’язку з тим, що на період воєнного стану стоїть мета не допустити зростання тарифів на воду, але ціна електроенергії зросла, впливає також інфляція, підприємство несе збитки. Затверджена сума відшкодувань піде на погашення заборгованості за електроенергію і дозволить уникнути штрафних санкцій, пояснила начальниця відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій Оксана Виваль.

Міськвиконком проголосував також за внесення нових учасників до комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста. Ними стануть представники військових частин та новоствореної організації «ВетеранХаб».

Кілька рішень стосувалось виплати одноразових грошових допомог на лікування, також особам, що постраждали від голодоморів, шістьом родинам буде виплачено допомогу на встановлення чи придбання пам’ятників загиблим воїнам.

Прийняли рішення щодо приватизації житлового фонду чи переведення житлового приміщення у нежитлове, у відповідь на звернення громадян і згідно з актами обстежень зелених насаджень надали дозвіл на зрізання дерев. Затвердили Порядок видачі довідки про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі, а також склад профільної комісії.

Чотири десятки питань стосувались правочину щодо захисту прав та інтересів дітей.