Головна Політика Луцька міська рада відшкодовуватиме 50% вартості придбаних незалежних джерел електричної енергії

Луцька міська рада відшкодовуватиме 50% вартості придбаних незалежних джерел електричної енергії

684

30 листопада, під час чергового засідання 37-ї сесії міської ради депутати затвердили Положення про часткове відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами та управителями багатоквартирних житлових будинків для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних житлових будинків Луцької міської територіальної громади у 2022-2023 роках.

Це Положення поширюється на багатоквартирні житлові будинки Луцької міської територіальної громади, в яких функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи, а також житлові будинки, в яких співвласниками, в порядку визначеному законодавством, обрано (призначено) управителя будь-якої форми власності, відмінної від комунальної.

Відповідно до Положення передбачається відшкодування 50% вартості придбаних незалежних джерел електричної енергії, але не більше 40 тис. грн на багатоквартирний житловий будинок.

Відшкодування буде здійснюватися за рахунок коштів місцевого бюджету, відповідно до Програми розвитку цивільного захисту Луцької міської територіальної громади на 2021–2025 роки.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)