Головна Політика Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся з делегацією литовського парламенту

Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся з делегацією литовського парламенту

509

Луцький міський голова Ігор Поліщук провів зустріч із делегацією членів Сеймасу Литви на чолі з віцеспікером Паулюсом Саударгасом та Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Вальдемарасом Сарапінасом. Делегація перебуває у Луцьку у зв’язку з проведенням байкерського пробігу на підтримку України “Переможемо разом”, маршрут якого пролягає через Волинь.

“Радий вітати вас у Луцьку. Хочу у вашій особі висловити вдячність від себе особисто та від усіх жителі нашого міста, області та України за ту підтримку, яку наша держава отримує від Литовської Республіки в такі важкі часи, – сказав Ігор Поліщук. – Для нас дуже важливо, що ви не боїтеся сьогодні їхати в країну, де йде війна, адже ніхто не знає, куди прилетить ракета. На жаль, небезпека є на всій території. Але ваша мужність говорить про вашу велику підтримку, і ми дуже вдячні вам за це”.

 
 
 
 

Ігор Поліщук наголосив, що місто Луцьк, починаючи з 2010 року, підтримує партнерські та дружні відносини з  містом Каунас, Тракайським та Тауразьким районами Литви. Після початку повномасштабного вторгнення вони оперативно простягнули руку допомоги. Зокрема, Каунас передав 6 автобусів Solaris Urbino 12 та  гуманітарний вантаж у вигляді засобів гігієни і продуктів харчування в автобусах. Тракайський район надіслав велику партію медикаментів. Тауразький район спрямував 7 тонн гуманітарної допомоги і переказав 20 тис. євро фінансової допомоги на рахунок КП “Луцькводоканал” для покращення гуманітарної ситуації у громаді.

Представники парламенту Литовської Республіки зазначили, що Литва налаштована на поглиблення партнерських стосунків з Україною і завжди буде підтримувати її намагання відновити суверенітет та територіальну цілісність. Учасники зустрічі обговорили потенційні напрямки розширення співпраці та налагодження ще тісніших зв’язків з огляду на спільне історичне минуле та спільне європейське майбутнє наших країн.

Довідково:

Байкерський пробіг “Переможемо разом” ініціював народний депутат України Ігор Гузь. Акція за участю литовських парламентарів має на меті висловити солідарність Україні у боротьбі з російською агресією та нагадати європейській спільноті про необхідність підтримки України, адже війна продовжується. Мотопробіг триватиме три дні з 25 по 27 липня. Його маршрут проляже через міста Волинської, Рівненської, Львівської та Тернопільської областей.

 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)