Головна Політика Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся з українською лучницею, призером Олімпійських ігор...

Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся з українською лучницею, призером Олімпійських ігор Оленою Садовничою

671

Сьогодні в Луцькій міській раді відбулася зустріч міського голови Ігоря Поліщука з призером Олімпійських ігор зі стрільби з лука, державним тренером України, членом Національного олімпійського комітету Оленою Садовничою.

Темою розмови стала діяльність Федерації стрільби з лука міста Луцька, яка впродовж трьох років успішно діє в обласному центрі. За словами Олени Садовничої, цей факт є приємним винятком із загального правила, адже в інших регіонах країни ситуація протилежна – через воєнні дії робота аналогічних федерацій здебільшого згортається.

 
 
 

У ході розмови сторони обговорили можливості розширення наявної спортивно-матеріальної бази Федерації стрільби з лука шляхом побудови літнього майданчика для тренувань. Принагідно присутня на зустрічі лучниця, учасниця АТО Мая Москвич подякувала Ігорю Поліщуку за облаштування тиру в приміщенні 19-ї школи. На ці потреби свого часу було спрямовано 1,5 мільйона гривень.

 
 
 
 

Міський голова акцентував увагу олімпійської призерки на наявності в Луцьку сертифікованого стадіону “Авангард”, охарактеризував його можливості щодо проведення змагань з олімпійських видів спорту. Ігор Поліщук також зазначив, що міська влада послідовно підтримує розвиток спорту, оскільки розуміє його багатогранний позитивний вплив на підростаюче покоління, в тому числі – для формування вольових якостей, які так необхідні молодій людині для успішної самореалізації в сучасному суспільстві.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)