Головна Листи Відбулася нарада з керівниками будинків культури та клубів сільських населених пунктів Луцької...

Відбулася нарада з керівниками будинків культури та клубів сільських населених пунктів Луцької громади

680

Директор департаменту культури Тетяна Гнатів на початку наради подякувала  присутнім за роботу, яку з початком війни вдалося оперативно переформатувати, шляхом упровадження діяльності арттерапевтичних центрів, проведення різнопланових благодійних акцій, реалізації проєктів, спрямованих на збереження національної ідентичності.

Відзначила надзвичайно важливу роль кожного закладу культури та його працівників в організації життєдіяльності громади в непростих умовах воєнного стану.

 

Учасники наради у форматі діалогу проаналізували основні питання та проблеми, що виникали у процесі роботи, обговорили потреби та запити мешканців громади на культурні послуги, можливості та варіанти упровадження нових форм і методів роботи з огляду на фінансову спроможність, розглянули варіанти розроблених Міністерством культури та інформаційної політики України нових форматів закладів – центрів надання культурних послуг.

 

Йшлося також про потребу у підвищенні фахового рівня працівників, організацію самоосвіти. Акцентувала Тетяна Гнатів на необхідність удосконалення знань працівників культури з питань проєктного менеджменту, залучення донорських коштів, взаємодії з соціальними мережами, а також, що особливо актуально в умовах сьогодення, – кібербезпеки.

 

Поточний рік ставить нові виклики, зокрема, і для сфери культури громади. Однак, усі комунальні заклади культури працюють, фахівці галузі готові до вирішення нових завдань. Наразі триває актуалізація потреб щодо зміцнення матеріально-технічної бази сільських закладів культури, реалізація запланованих та розробка нових актуальних сьогоденню проєктів. Маємо надію, що найближчим часом буде відновлено фінансові можливості Програми розвитку культури Луцької міської територіальної громади, де передбачено основні стратегічні напрями культурного розвитку громади.

 

Департамент культури міської ради