Головна Політика Міська рада Луцька працює над впорядкуванням тимчасових споруд

Міська рада Луцька працює над впорядкуванням тимчасових споруд

701

На цьому наголосив міський голова Ігор Поліщук під час розгляду питання про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Луцької міської територіальної громади.

Директор департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами Веніамін Туз зауважив, що проєкт рішення підготовлено відповідно до нової Постанови Кабінету Міністрів України. За його словами, дещо спрощується процедура подання документів.

Міський голова Ігор Поліщук наголосив, що за останній період вдалося на 30% зменшити кількість розміщення тимчасових споруд. “Ті, що залишилися, будуть впорядковувати. Був такий час, коли їх було дуже багато — це не правильно. Має бути функціонально для людей і естетично для загальної концепції міста”, – зазначив він.

Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Луцької міської територіальної громади: додаток_1

Положення про проведення конкурсу на оформлення права на користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території Луцької міської територіальної громади: додаток_2

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)