Головна Політика Міська рада Луцька закупить сміттєві контейнери для власників житлових будинків садибної забудови

Міська рада Луцька закупить сміттєві контейнери для власників житлових будинків садибної забудови

634

Відповідний проєкт рішення обговорювали під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету. Мова йде про житлові будинки садибної забудови Луцької міської територіальної громади, власники або зареєстровані особи яких виявили бажання придбати контейнери для побутових відходів.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк повідомив, що на отримання контейнера за кошти бюджету територіальної громади мають право: пенсіонери віком від 75 років та особи з інвалідністю І групи.

На придбання за ціною 50% вартості закупівлі мають право: військовослужбовці Збройних сил України; члени сімей загиблих військовослужбовців (батьки, подружжя); учасники бойових дій; особи з інвалідністю ІІ групи внаслідок війни.

На придбання за ціною 60% вартості закупівлі мають право пенсіонери.

На придбання за ціною 70% вартості закупівлі мають право всі інші заявники.

Міський голова Ігор Поліщук наголосив, що реалізація цієї програми сприятиме раціональному поводження з відходами. “В секторі приватної житлової забудов теж має бути порядок та належний санітарний стан. Мешканці багатоповерхівок отримували безоплатно такі контейнери, а жителі приватного сектору купували за свої гроші. Відповідне рішення врегулює це питання”, – зазначив він.

 
 

Для придбання контейнерів заявники мають подати до КП “Луцькспецкомунтранс” пакет документів, який складається з:

заявки на придбання контейнера;

завіреної копії витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності або свідоцтва про право власності, або довідки про реєстрацію;

завіреної копії документу, що посвідчує особу;

завіреної копії документу, що свідчить про пільгові умови придбання.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)