Головна Листи У Володимирі розпочали ямковий ремонт доріг

У Володимирі розпочали ямковий ремонт доріг

511

Поліпшення погодних умов, яке принесло весняне потепління, сприяє роботам з благоустрою, які нині активно виконують комунальні служби міста. Так в районі залізничного вокзалу, а саме на вулиці Привокзальній, сьогодні, 14 березня, розпочали асфальтувати найбільш аварійну ділянку дороги, що досі була всіяна ямами та вибоїнами.

Як розповів заступник начальник управління інфраструктури Сергій Мамалига, слідом за вулицею Привокзальною, ямковий ремонт буде виконано на вулицях Князя Олега, Шухевича, Пилипа Орлика та 51-ї бригади. Через усі ці вулиці пролягає дорога, якою об’їжджає місто великогабаритний транспорт, що прямує з Луцька до Ковеля. Саме тому їхнє дорожнє полотно у вкрай поганому стані.

Окрім цього, тривають роботи з часткового облаштування доріжки бруківкою на вулиці Ковельській, протяжністю 85 метрів, яка слугуватиме для військовослужбовців та мешканців району радгоспу.

Нагадаємо, що цього року у громаді буде проведено ремонт близько 18 вулиць та п’яти прибудинкових територій, планується облаштування бруківкою тротуарів на Ковельській та Зимнівській. Нині по багатьох об’єктах проводяться тендери та вкладаються договори. Більшість робіт розпочнуться за сприятливих погодних умов у квітні.