Головна Політика Міський голова Володимира провів робочу нараду з головами ОСББ та ЖБК

Міський голова Володимира провів робочу нараду з головами ОСББ та ЖБК

728

Питанню підготовки житлового фонду міста до опалювального періоду була присвячена нарада з головами ОСББ, ЖБК та керівниками комунальних підприємств, яку провів міський голова Ігор Пальонка.

Розпочав нараду Ігор Анатолійович зі вступного слова, у якому зазначив, що опалювальний сезон обіцяє бути нелегким, тож варто вжити всіх заходів у підготовці для успішного його проведення. Нещодавно на нараді під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, у якій взяв участь міський голова, стало відомо, що постачання газу у міста України цьогоріч буде скорочене на 10 відсотків.  У громаді уже проводиться ряд заходів з переведення котелень на тверде паливо, аби зменшити використання газу в опалювальний період. Відтак, у новому опалювальному сезоні може зрости навантаження і на електричну мережу, тож багатоквартирним будинкам потрібно звернути увагу на стан проводки. Також наголосив міський голова і на тому, що запірна арматура повинна належним чином функціонувати в кожному багатоквартирному будинку, а внутрішньо будинкові системи опалення бути готовими до початку опалювального сезону. На жаль фінансування ряду програм з підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків сьогодні немає можливості здійснювати через воєнний стан у країні.

У ході зустрічі обговорили питання дитячих майданчиків. Нещодавно на сесії міської ради депутати запропонували передати майданчики, що розташовані у дворах багатоквартирних будинків на баланс ОСББ. В ході розмови учасники засідання прийшли до висновку, що таким чином на жителів будинку ляже подвійне фінансове навантаження. Тим паче, що догляд за майданчиками вони здійснюють своїми силами, а доступ до них не є обмеженим.

Під час наради у голів ОСББ була нагода поставити питання керівництву сфери інфраструктури громади та очільникам комунальних підприємств. Григорій Цаль-Цалко зауважив, що варто звернути увагу на ліквідацію сміттєзвалищ, які часто створюються на території ОСББ жителями з інших приватних будинків, а також порушив питання важкого початку опалювального періоду, коли часто не вистачає сантехніків для швидкого усунення тих чи інших несправностей.

Керівник КП «Володимиртепло» Сергій Коба звернувся до присутніх з приводу своєчасного погашення боргу за теплопостачання, а також наголосив на проблемі самовільного втручання в систему опалення.

У результаті робочого засідання міський голова дав доручення управлінню інфраструктури створити револьверний фонд в рамках програм з термомодернізації житла, обстежити комунікації на наявність витоку води у будинку на вулиці Сагайдачного 14, а також звернути увагу на незадовільний стан футбольного поля біля будинку на вулиці Ковельській 132/2.