Головна Листи Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допомагатимуть внутрішнім переселенцям, які знайшли...

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допомагатимуть внутрішнім переселенцям, які знайшли прихисток на Волині

773

Днями Волинь відвідали представники Львівського офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Зокрема, зустрілася із делегацією начальниця департаменту соціального захисту населення ОВА Оксана Гобод.

Голова Львівського офісу УВКБ ООН Раян Маршал зазначив, що метою зустрічі є виявлення потреб та допомога областям, які приймають вимушено-евакуйованих осіб.

«Якщо у вас є приміщення для поселення внутрішніх переселенців, однак потребує ремонту – звертайтеся до нас і ми в порядку пріоритетності будемо допомагати», – сказав Раян Маршал.

Своєю чергою, Оксана Гобод зазначила, що на Волині є такі установи. І щоб вчасно підготуватися до можливого напливу внутрішньо-переміщених осіб  потрібно забезпечити їх житлом зараз.

«Ми розуміємо, що з початком холодів може збільшитися кількість людей, які шукатимуть прихисток у Волинській області. Адже у деяких постраждалих регіонах пошкоджені мережі теплопостачання і населення може залишися без опалення. Тому ми уже готуємося та облаштовуємо додаткові місця для розселення», – зауважила посадовиця.

У команді офісу УВКБ ООН розповіли, що їхнє відомство також допомагає забезпечити ВПО непродовольчими товарами, які можуть швидко та якісно покращити їхній побут вже зараз (ліжка, матраци, ковдри, постільна білизна, рушники, кухонні набори, мікрохвильовки та інші товари в рамках програми невідкладної допомоги).

Тож присутні окреслили основні напрямки підтримки евакуйованим українцям та домовилися про подальшу співпрацю.

Допомагаючи один одному – переможемо!