Головна Політика На території Підгайцівської та Луцької тергромад будуватимуть зливну каналізацію, щоб уникнути затоплення...

На території Підгайцівської та Луцької тергромад будуватимуть зливну каналізацію, щоб уникнути затоплення волинського перинатального центру

665

Про це йшлося сьогодні, 9 серпня 2022 року, під час робочої наради у Волинській ОДА. Зокрема, за дорученням очільника області Юрія Погуляйка, його заступники зустрілися із профільними фахівцями, аби обговорити проєкт нового каналізування.

Нагадаємо, що територія медзакладу неодноразово зазнавала підтоплення у період затяжних дощів, але у такому масштабі як це було 31 липня – вперше. Існуюча зливна каналізація на території об’єднання не розрахована на відведення води з прилеглих вулиць та з масиву села Липини і району Теремно.

Тому було вирішено збудувати нову каналізацію, аби уникнути затоплення обійстя Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства. Фінансувати ремонтні роботи планують із Луцького, Підгайцівського та обласного бюджетів.

Наразі спеціалісти проводять відповідні експертизи та аналізи усіх робіт, опісля буде розрахована вартість такого проєкту.