Головна Політика На Волині реконструюють дорогу до кордону із Білоруссю

На Волині реконструюють дорогу до кордону із Білоруссю

1012

В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжується відновлення державних доріг. Станом на сьогодні тривають ремонтні роботи автошляху до міжнародного пропуску «Дольськ – Мохро». Це третя дорога до кордону із Білоруссю, відновлена цьогоріч.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Волинській області, вже зараз на під’їзді до міжнародного пункту пропуску «Дольськ» – «Мохро» на українсько-білоруському кордоні працює дорожня техніка.

Проводяться роботи з реконструкції автошляху Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ на ділянці протяжністю понад 5 км. Здійснюється ремонт автошляху від КПП у напрямку границі, після чого розпочнеться відновлення дороги по селу Дольськ.

Волинські дорожники працюють в режимі 24/7. Завдяки оперативній та злагодженій роботі, проїзна частина вже розширена на 2,5 метри. Дорожня основа посилена щебенево-піщаною сумішшю, обробленою цементом. Днями приступили до влаштування нижнього шару дорожнього покриття з крупнозернистої асфальтобетонної суміші, завтовшки 10см.

Попереду роботи із вкладання 5-сантиметрового верхнього шару зі щебенево-мастикового асфальтобетону, облаштування узбіччя та комплекс робіт з організації дорожнього руху.

Крім того, у межах населеного пункту Дольськ запроєктовано вкладання тротуарів, встановлення пішохідного огородження та лінії зовнішнього освітлення. Усі роботи із реконструкції автошляху та супутні облаштування виконуються підрядним підприємством ТОВ «ВОЛИНЬДОРБУД».

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації