Головна Політика На Волині відбулась зустріч родин полонених та зниклих безвісти військовослужбовців із представниками...

На Волині відбулась зустріч родин полонених та зниклих безвісти військовослужбовців із представниками Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

574

19 квітня 2023 року заступниця голови облдержадміністрації Мирослава Якимчук взяла участь у зустрічі родин полонених та зниклих безвісти Захисників і Захисниць із представниками Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Як зазначила керівниця західного регіонального центру Анна Козюта, часто у родичів зниклих безвісти чи полонених військовослужбовців виникають запитання до військових частин, до комунікації структур у Координаційному штабі тощо. Тож зустріч організували для максимально конструктивного діалогу, адже кожен запит важливий. А також для того, щоб було розуміння, чим займається кожна структура.

Також запросили долучитись представників Міжнародного комітету Червоного Хреста, які розповіли про свою роботу та роль у цьому питанні. До слова, основне завдання організації – обмін інформацією між обома сторонами.

Відтак, після короткого представлення відбувся діалог, під час якого сім’ї Оборонців мали змогу довідатися про алгоритм дій у випадку, коли військовослужбовець потрапив у полон чи зник безвісти.

Довідково: Західний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими створили для покращення взаємодії з родинами Захисників та Захисниць і задля вирішення основних завдань Координаційного штабу Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Закарпатській та Рівненській областях.

Головним завданням є надання інформаційно-консультативної та необхідної профільної підтримки сім’ям полонених та зниклих безвісти, а також надання допомоги звільненим з полону в проходженні реабілітації та постреабілітаційних заходів.