Головна Політика Володимир Зеленський відвідав Волинь

Володимир Зеленський відвідав Волинь

691

Під час робочої поїздки на Волинь Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо облаштування та охорони державного кордону, актуальної безпекової ситуації в регіоні та відвідав кордон України з Білоруссю і Польщею в межах нашої області.

Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко розповів Главі держави про соціально-економічну ситуацію в області, облаштування фортифікаційних та оборонних інженерних споруд.

Прикордонники продемонстрували обсяг робіт, які були виконані з початку 2022 року задля укріплення кордону з Білоруссю в межах Волинської області.

Президент також оглянув пункт спостереження та дворівневу систему ровів на кордоні. З позиції спостережного поста було продемонстровано, як за допомогою систем віддаленого відеоспостереження здійснюється цілодобовий нагляд за лінією кордону. Главі держави показали системи виявлення безпілотних літальних апаратів.

Під час наради було заслухано доповіді про ситуацію в зоні відповідальності оперативного угруповання військ «Волинь» та готовність військових підрозділів до виконання завдань, а також про заходи щодо укріплення державного кордону в межах Волинської області.

Крім того, на нараді йшлося про:

  • оперативну та криміногенну обстановку в регіоні,
  • роботу митних органів на міжнародних пунктах пропуску в області,
  • діяльність ДСНС щодо захисту цивільного населення Волині.

Також Володимир Зеленський поспілкувався з військовослужбовцями Державної прикордонної служби України та вручив їм нагороди, зокрема ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, «За мужність» ІІІ ступеня, а також медалі «За військову службу Україні».