Головна Політика Наглядова рада розглянула пріоритети діяльності Агенції регіонального розвитку Волині

Наглядова рада розглянула пріоритети діяльності Агенції регіонального розвитку Волині

595

Волинська ОВА та Волинська обласна рада, як співзасновники установи «Агенція регіонального розвитку Волинської області», провели засідання Наглядової ради Агенції. На порядку денному – план роботи АРР на поточний рік та фінансова підтримка її діяльності.

Отже, впродовж 2023 року робота Агенції буде розвиватись за двома напрямками: проєктна діяльність та участь у заходах, спрямованих на представлення Агенції на міжрегіональному, національному та міжнародному рівнях. В.о. керівника Валерія Гончаренко розповіла, що зараз Агенція займається розробкою інноваційного агрокластеру «Західне Полісся». Зокрема, він включатиме 5 програм економічного розвитку для 22 залучених громад. Варто відзначити, що бюджет у сумі 215 тисяч доларів сформовано коштами зацікавлених донорів.

Також у планах ще 4 проєкти транскордонного співробітництва. А саме – створення нейроцентру на базі обласної клінічної лікарні; реконструкція мереж санаторію «Пролісок» та реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю на його базі; взаємодія державних установ при надзвичайних ситуаціях.

За рекомендацією Наглядової ради до плану роботи Агенції внесуть уже існуючі проєкти розвитку економічної галузі. Серед них індустріальний парк Нововолинська, луцький бізнесцентр, логістичний хаб у Ковелі. Крім того, проєкт реабілітаційного центру для дітей рекомендовано об’єднати із санаторієм матері та дитини «Дачний», де вже на 90% підготовлена база для цього.

Учасники зборів затвердили нового члена Наглядової ради від ГО «Асоціація Регіонального Розвитку» – Сергія Кудрявцева. А також внесли певні корективи у штатний розпис та бюджет установи. Тож керівниця АРР Валерія Гончаренко представить на затвердження Наглядової ради оновлений кошторис та план роботи, з урахуванням озвучених зауважень та пропозицій засновників.