Головна Політика Нова команда керівників на Волині втримала соціально-економічну ситуацію

Нова команда керівників на Волині втримала соціально-економічну ситуацію

2480

Григорій Пустовіт: «За останні три місяці оновленій команді вдалося зробити найголовніше — втримати соціально-економічну ситуацію в області, не допустивши її погіршення, зняти суспільну напругу»

За останні три місяці оновленій команді вдалося зробити найголовніше – втримати соціально-економічну ситуацію на Волині, не допустивши її погіршення, зняти суспільну напругу. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт 12 червня під час прес-конференції на тему: «100 днів роботи на посаді голови облдержадміністрації» для обласних, районних, а також представників всеукраїнських ЗМІ.

 “Ситуація у березні була критична, я чітко усвідомлював, що попереду – непростий час, багато роботи. Допомагала значна підтримка політичних партій, громадських організацій, патріотичних волинян. І не зважаючи на складнощі, ми почали робити перші кроки”,- зауважив голова облдержадміністрації.

Першочергово, за словами Григорія Пустовіта, було сформовано оновлену управлінську команду: призначено заступників голови облдержадміністрації, голів РДА, окремих керівників департаментів та управлінь ОДА. “Нам вдалося запустити управлінську машину. Ми стабілізували ситуацію, не допустивши значних втрат та розгулу криміналу”, – зауважив він.

Голова облдержадміністрації також зазначив, що для досягнення порозуміння та напрацювання спільних кроків, було проведено чимало зустрічей: з представниками бізнесу, профспілок, аграріями, найбільшими роботодавцями краю, національними товариствами.

“Відбувався діалог, ми почули позиції усіх сторін, їх бачення наших наступних дій. Це допомогло у роботі, дозволило окреслити її пріоритетні напрямки”, – наголосив він.

“Ми оперативно реагували на всі пропозиції, вже є окремі напрацювання для покращення соціально-економічного стану області. Зміни в принципах роботи вже відчутні. Першим на них позитивно відреагував бізнес. Жодне підприємство не скоротило виробництва, навпаки – в область збільшується притік інвестицій – з січня по квітень їх обсяг становив майже 650 млн. грн. Я вважаю, що це – гарна оцінка нашої роботи”,- підкреслив Григорій Пустовіт.

Щодо бюджетного питання, то він повідомив, що в регіоні спостерігається тенденція до зростання бюджетних надходжень: “Якщо в березні показник виконання бюджету становив 93%, то на 1 червня маємо 99,9%. Ситуація стабілізувалася”.

Голова облдержадміністрації окремо наголосив й на тому, що упродовж трьох непростих місяців вчасно  та в повному обсязі виплачувалися пенсії, соціальні виплати, допомога незахищеним верствам населення.

На 2 млн. грн. скоротилася й заборгованість із заробітної плати на економічно активних підприємствах. І хоча, за словами Григорія Пустовіта, цілком цю проблему вирішити поки не вдається, робота триває й крок за кроком: «Будемо намагатися повернути людям їх зароблені гроші”.

“Успішно провели весняно-польові роботи, було непросто з огляду на цінову ситуацію, однак в регіоні засіяли 105 тис. га ярих зернових, 67 тис. га картоплі, 16 тис. га цукрових буряків, 24 тис. га кукурудзи”, – поінформував він.

“Всі ці досягнення, на мою думку, є хоч маленькими, але знаковими  перемогами оновленої команди. Поступово входимо в нормальний звичний ритм роботи і перспективи нашого краю – позитивні”,- підкреслив голова облдержадміністрації.

Журналісти поставили голові облдержадміністрації чимало різноманітних питань. Зокрема, щодо цінової політики в області, підтримки військових, політичної ситуації, кадрових призначень тощо.

   Прес-служба облдержадміністрації.