Головна Політика Очільник Шацької районної ради Сергій Карпук відвідав Самійличівський старостинський округ

Очільник Шацької районної ради Сергій Карпук відвідав Самійличівський старостинський округ

2708

Щоб почути людей і допомогти

13 листопада очільник Шацької районної ради Сергій Карпук відвідав Самійличівський старостинський округ. У поїздці його супроводжував Олександр Кусько, в.о. старости округу.

Досі актуальною проблемою для сіл Самійличівського окру­гу залишаються пасажирські перевезення. Немає транспортного сполучення з селами Самійличі та Пехи. Ремонту потребують клубні заклади сіл Пехи та Положево. Жителі села Пехи просять допомогти у наданні лісорубних квитків для заготівлі дров.

Під час візиту до Самійличівської школи Сергій Карпук оглянув класи наймолодших учнів. Директорка Валентина Положевець повідомила, що поки навчальний заклад не отримав ноутбук та телевізор для проведення уроків, від­по­від­но до норм Нової школи.

А 20 листопада Сергій Карпук побував на території Прип’ятського старостинського округу. Також у виїзному при­йомі громадян участь взяв Іван Гінчук, в.о. старости цього округу.

В селі Плоске люди відразу висловили захоплення ву­личним освітленням, що увімкнули напередодні. Жителі вдячні Шацькій селищній раді за виконану роботу. Але були в цьому селі й скарги. Слабка напруга електричних мереж в селі створює певні труднощі в оселях людей. Місцеві жи­телі говорять, що аби прийняти душ, доводиться домов­лятися з сусідами, щоб ті не вмикали побутових елек­тро­приладів.

Відвідав Сергій Карпук дитячий садок в селі Прип’ять. Завідуюча садочка розповіла про потребу в облаштуванні парового опалення та необхідності заміни покриття даху. Сергій Вікторович пообіцяв сприяти вирішенню цих проблем із залученням обласних коштів.

Під час візиту до школи села Прип’ять голова районної ради зу­с­трівся з директором школи Оле­к­сандром Лончуком та педаго­гіч­ним колективом закладу. Першач­кам, які навчаються за стандартами Нової школи, досі не доставили телевізор.

Є ряд питань, які потребують вирішення, й у медичній галузі: заміни електропроводки потребує ФАП села При­п’ять, тут потрібно також побудувати нову господарську будівлю для зберігання дров, бо теперішня уже знаходиться в непристойному стані. А от у ФАПі села Кропивники не­обхідно перекрити дах. Ці питання будуть вирішуватися вже у 2019 році.

Жителі сіл просять розробити графік виїзду сімейного лікаря, який закріплений за територією. В тому числі по­сприяти організації виїзду лікаря чи медсестри для мож­ливості підписати декларації на місці. Олександр Лончук вис­ловив готовність надати комп’ютер з Інтернетом для до­помоги в цьому.

За результатами розгляду звернень Сергій Карпук дав відповідні доручення, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції районної ради, були оперативно вирішені.

Зустрічі з жителями усіх сільських рад Шацького району очільник районної ради здійснює двічі на рік, відповідно до затвердженого графіка. Їх метою є створення умов, коли кожен громадянин має можливість прийти на прийом до голови районної ради в тому селі, де мешкає, та поділитися осо­бистими проблемами чи проблемами своєї громади для вирішення на рівні районного керівництва.

Під час прийомів консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.

Ірина ХВИСЮЧИК