Головна Політика Олександр Савченко проінспектував будівництво волинських доріг на Волині

Олександр Савченко проінспектував будівництво волинських доріг на Волині

2920

– Те, що ми побачили, інспектуючи сьогодні стан будівництва – а воно розпочалося досить непогано, – це хороший результат. Мені обіцяють, що ці розширені якісні дороги служитимуть 10-15 років. Саме про це говорив Прем’єр-міністр та наголошував Президент – щоб вони були якісні і довговічні, – каже Олександр Ілліч.

Спершу оглянули поточний ремонт дороги місцевого значення на ділянці Луцьк-Рованці. В департаменті інфраструктури та туризму кажуть, що на ремонт протяжністю 3,5 км підписали угоду на 72,2 млн грн. Дорогу роблять за технологією, якою ремонтували покриття на Володимир-Волинський, тож «простояти» вона має щонайменше 10 років.

В деяких місцях там буде велике розширення, майже до параметрів дороги першої категорії. Окрім того, у ході ремонту дорогу у «завужених» місцях розширять. Радник голови ОДА Валерій Криворог розповів, що реконструкція дозволить ліквідувати затори, які періодично утворюються. Окрім того, вздовж дороги, де є «бізнесові об’єкти», тротуари роблять власне за кошти підприємців. Основні роботи з поточного ремонту цієї дороги завершать ще цьогоріч.

– Робимо пандуси з плитки – тобто передбачаємо всі технічні особливості, аби люди з інвалідністю комфортно себе почували. Також освітимо світлофори, переходи. Окрім того, сільська рада за свої кошти облаштувала широкий тротуар, адже у вихідні там буває багато людей, – повідомив Валерій Криворог.

Опісля оглянули ремонт 5,2 кілометрового відрізку дороги М-19, яку зараз ремонтують у районі Княгининка. Роботи виконують за кошти державного дорожнього фонду, каже начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак:

– Це автомобільна дорога М 19. Ремонт дороги здійснюється відповідно до розпорядження Кабміну. На дорогу виділено 57 мільйонів, кошторисна вартість – 87, а тендер ми провели на 85, то два мільйони ще й зекономили. Об`єкт завершується, потрібно зробити бар`єрне та турнікетне огородження, пішохідні переходи освітлимо і фактично об`єкт буде готовий до здачі.

Голова ОДА залишився задоволений побаченим та зробив висновок, що під час ремонту ідуть правильним шляхом. Наразі основне завдання – шукати кошти, аби залучити якомога більшу суму на відновлення та ремонт доріг.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.