Головна Політика В Шацьку хочуть впорядкувати підприємницьку діяльність на районі

В Шацьку хочуть впорядкувати підприємницьку діяльність на районі

2722

26 червня 2018 року під керівництвом заступника Шацької райдержадміністрації Володимира Бугайчука відбулося засідання комісії з кординації дій державних органів, що здійснюють державний контроль за виробництвом і оббігом підакцизних товарів (паливо, спирт, алкогольні напої та тютюнові вироби) в районі.

Світлана Сулік, начальник Шацького відділення Ковельської ОДПІ, ГУ у Волинській області, заступник голови комісії, інформувала про стан організаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про недопустимість реалізації підакцизних товарів без дозвільних документів. Зокрема, вона повідомила, що з метою забезпечення надходження до місцевих бюджетів податків з роздрібного продажу підакцизних товарів та посилення боротьби з незаконним обігом спиртовмісних речовин, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та палива, серед 14 суб’єктів господарювання, які займаються торгівлею товарами підакцизної групи на території Шацького району. Проведена інформаційно-роз‘яснювальна робота щодо недопустимості реалізації підакцизних товарів без дозвільних документів.

Аліна Демчук, секретар комісії, доповіла про результати обстежень впродовж червня 2018 року суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю товарами підакцизної групи на території Світязької сільської ради на предмет реалізації підакцизних товарів та дотримання податкового законодавства.

Голова комісії, Володимир Бугайчук, зазначив, що важливим завданням, що стоїть перед районною комісією є  продовження проведення роз’яснювальної роботи серед підприємців та населення про недопустимість реалізації підакцизних товарів без дозвільних документів, а також фінансової відповідальності за порушення вимог податкового законодавства. Виїзні засідання комісії відбуватимуться й надалі. Їх метою є забезпечення надходжень до місцевих бюджетів податків з роздрібного продажу підакцизних товарів та посилення боротьби з незаконним обігом спиртовмісних речовин, алкогольних напоїв, тютюнових виробів і палива.

На завершення засідання голова та інші члени комісії порекомендували усім суб’єктам господарювання, що здійснюють підприємницьку діяльність на території Шацького району оформити куточки споживача.

У разі виявлення фактів незаконного здійснення підприємницької діяльності та порушення вимог податкового законодавства вжити заходів відповідно до вимог чинного законодавства.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.