Головна Політика Пам’ять загиблого героя із Шацька вшанували у Міністерстві оборони міста Києва

Пам’ять загиблого героя із Шацька вшанували у Міністерстві оборони міста Києва

3280

28 лютого 2019 року у місті Києві, на території Міністерства оборони України, відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Cході України. Один з них – наш земляк Сергій Мокренко із Шацька.

Цього дня, рівно два роки тому, загинули бійці АТО, які героїчно захищали Україну на східних кордонах: солдат Мокренко Сергій Вікторович та молодший сержант Решетняк Геннадій Анатолійович.

В урочистому заході взяли участь рідні загиблих українських Героїв, керівництво Міністерства оборони і Генерального штабу ЗС України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону. Серед них –  мама Сергія Любов Буз, сестра Анна з чоловіком.

Присутні вшанували пам’ять захисників України, серця яких перестали битися цього дня  у 2017 році:солдата Мокренка Сергія Вікторовича та молодшого сержанта Решетняка Геннадія Анатолійовича під удари Дзвону Пам’яті. Вони ціною власного життя захищали Україну та виборювали волю і незалежність нашої держави від російського загарбника.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна їм Слава!

За надану матеріальну допомогу в організації поїздки, Любов Буз висловлює щиру вдячність голові Шацької райдержадміністрації Василю Голядинцю.

До слова.Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок.

Неподалік споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. На щоденному поминальному ритуалі лунають дзвони стільки разів, скільки  загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальному подіумі, розміщено Книгу пам’яті з іменами загиблих.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації