Головна Політика Підприємці Луцької територіальної громади обговорили зміни до Правил розміщення та роботи тимчасових...

Підприємці Луцької територіальної громади обговорили зміни до Правил розміщення та роботи тимчасових споруд

682

30 березня, у Центрі надання адміністративних послуг у м. Луцьку відбулося громадське обговорення проєкту регуляторного акту — рішення виконавчого комітету Луцької міської ради “Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Луцької міської територіальної громади”. У заході, що проходив у форматі круглого столу, взяли участь юридичні та фізичні особи, їх об’єднання, представники виконавчих органів міської ради.

 
 
 
 

Заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк зазначила, що правила розміщення та роботи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Луцької міської територіальної громади розроблені на основі аналогічних Правил, що раніше стосувалися Луцька. Зараз вони будуть поширюватися на всю територіальну громаду, тому в них внесено деякі зміни.

“Ці зміни здебільшого технічні. Ми вносимо їх для того, щоб впорядкувати питання, які виникали в процесі нашої спільної діяльності. Йдеться про ті моменти, на які звертали увагу самі підприємці, і які побачили безпосередньо ми. Ці питання потрібно регламентувати для більш чіткої організації роботи”, – наголосила Ірина Чебелюк.

 
 
 
 
 

Про головні аспекти проєкту регуляторного акту учасників круглого столу поінформував Андрій Маруняк, заступник директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління містобудування та архітектури. Він також зазначив, що обговорення документу триватиме до 6 квітня, тож до цього часу суб’єкти господарювання можуть подавати свої зауваження та пропозиції.

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)