Головна Політика В Луцьку відбулася презентація інвестиційних каталогів чотирьох громад області

В Луцьку відбулася презентація інвестиційних каталогів чотирьох громад області

598

30 березня 2023 року, представники муніципалітетів області презентували інвестиційні каталоги своїх громад. Зокрема, учасники заходу дізналися про інвестиційну привабливість Горохівської, Вишнівської, Камінь-Каширської та Володимирської громад.

Про важливість інвестиційних каталогів під час зустрічі розповіла заступниця голови ОДА Вікторія Левчук.

«Коли ви приїжджаєте на захід, зокрема міжнародний, ви повинні бути готовими представити свою громаду людям, які також шукають партнерів. Ви повинні мати простий і зручний інструмент на гаджеті, за допомогою якого можна показати потенціал і можливості своєї громади, – зазначила Вікторія Левчук. – Розумію, що кожна з громад розвивається по-своєму. Тому ми з вами зараз разом вчимося презентувати просто і зрозуміло свій край. Думаю, щойно громада визначиться з кінцевим варіантом свого інвестиційного каталогу, варто перевести його англійською та польською мовами».

Учасники заходу ознайомилися із напрацюванням кожного муніципалітету та висловлювали пропозиції до представлених каталогів та презентаційних відеороликів громад. Серед присутніх, студенти Волинського національного університету імені Лесі України, Луцького національного технічного університету та коледжу ЛНТУ.

Опісля, підсумували роботу «Офісу впровадження цифрових рішень «Digital Volyn», що реалізується у партнерстві з Волинською ОДА за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

«Сила є в кожному з нас для того, щоб зробити сильнішими інших. Тому я б хотіла, щоб всі, хто долучений до цифрових речей популяризував і поширював їх. Адже швидкі і зручні послуги роблять життя у ваших громадах, і загалом в області, успішнішим і легшим, – додала заступниця голови ОДА. –Цифровізація – це найперше про людину та про швидке і просте вирішення завдання, яке перед нею виникає. Спочатку людина, а тоді технологія».