Головна Політика Підприємці Володимирівської громади можуть отримати відшкодування вартості генераторів до кінця цього року

Підприємці Володимирівської громади можуть отримати відшкодування вартості генераторів до кінця цього року

514

18 вересня відбулось чергове засідання комісії з часткового відшкодування (компенсації) вартості придбаних джерел резервного живлення в умовах воєнного стану, яку очолила керуючий справами міськвиконкому Ірина Лошенюк.

На засіданні розглянули дві заяви суб’єктів господарювання й у підсумку погодили їм компенсацію за придбані генератори на загальну суму 38 тисяч 500 гривень. Цього разу за виплатою звернулось СТО та магазин побутової техніки.

Остаточне рішення про виплату відшкодування вартості придбаних генераторів буде прийняте на черговому засіданні виконавчого комітету.

Нагадуємо, що підприємці можуть отримати часткове відшкодування вартості придбаних джерел резервного живлення. На ці потреби в місцевому бюджеті передбачено 3 мільйони гривень, якими можна скористатись до кінця 2023 року.

Сума відшкодування складає 50% вартості придбаних джерел резервного живлення, але не більше, ніж 20 тис. грн. Під компенсацію підпадають генератори та інші джерела резервного живлення потужністю не менше 2 кВт, придбані у період з 1 травня 2022 по сьогоднішній день.