Головна Політика З нагоди професійного свята вручили нагороди рятівникам Волині

З нагоди професійного свята вручили нагороди рятівникам Волині

4137

З нагоди професійного свята Дня рятівника, яке українці традиційно відзначають 17 вересня, в управлінні ДСНС у Волинській області відбулося урочисте зібрання тих, чия самовіддана праця пов’язана з вмінням злагоджено діяти в небезпечних ситуаціях, проявляти мужність, силу та відвагу водночас, ризикуючи при цьому власним життям – повідомляє Волинська облдержадміністрація.

Слова вдячності та шани волинським рятівникам висловили керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Долучився, зокрема, й радник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов.

Насамперед Олександр Борисович привітав рятівників від імені керівника найвищої гілки виконавчої влади краю Володимира Гунчика, зазначивши при цьому, що професія рятівника надзвичайно важлива та відповідальна особливо нині, коли з початком військової агресії на східних рубежах держави поряд із Збройними силами, Національною гвардією, Службою безпеки України, ці люди стоять на варті цивільного безпеки та захисту населення. І особисто додав:

Із нагоди професійного свята бажаю міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях. Щоби служба була легкою, негаразди минали стороною, а держава вас цінувала так, як ви віддаєтеся своїй справі.

Відтак почесною грамотою обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, рішучість, самовіддані дії при виконанні службових обов’язків, досягнуті успіхи у справі попередження і реагування на надзвичайні ситуації та з нагоди професійного свята – Дня рятівника працівників Управління ДСНС України в області, нагороджено Милостивого Віктора Володимировича (заступник начальника управління з реагування на надзвичайні ситуації) та Шпінь Надію Євгенівну (заступника начальника відділу персоналу). Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено Березнику Івану Феодосійовичу – командирові відділення-водію 1-ї державної пожежно-рятувальної частини та Пархомчуку Віктору Володимировичу – рятувальникові-мотористу аварійно-рятувального загону спеціального призначення.