Головна Політика Про результати роботи Координаційного центру Волині за 27 березня 2022 року

Про результати роботи Координаційного центру Волині за 27 березня 2022 року

1234

27 березня в області розселили більше тисячі вимушено евакуйованих осіб з інших регіонів: робота Координаційного центру при Волинській ОВА за минулу добу.

ГУМАНІТАРНІ ХАБИ ВОЛИНІ ВЧОРА:

Прийняли та розсортували 1 вантажний автомобіль з товарами мілітарі, засобами гігієни, продуктами харчування, побутовою хімією, цивільним одягом, медикаментами. Загальна вага – 20 тонн.

Надіслали 2 багатотонні вантажі з продовольством, одягом, взуттям, засобами гігієни, дитячим харчуванням, товарами першої необхідності у Харківську та Київську області.

РОЗМІЩЕННЯ НА ВОЛИНІ ЕВАКУЙОВАНИХ ІЗ ІНШИХ ОБЛАСТЕЙ

На Волині вчора розселили більше тисячі вимушено евакуйованих осіб з інших регіонів.

Загалом з початку війни в області прийняли 36 тис. 400 внутрішніх переселенців. Вільних місць для поселення – близько 7 тисяч.

📞 Якщо ви потребуєте місця для поселення внаслідок термінової евакуації, або можете їх надати звертайтеся за телефонами: 066 657 09 15, (0332) 778 211.

ЗВЕРНЕНЬ НАДІЙШЛО ДО КОЛЦЕНТРУ ЗА МИНУЛИЙ ДЕНЬ

Вчора, 27 березня 2022 року, до колцентру Координаційного центру при Волинській ОВА надійшло 6 звернень.

Пропонувалися волонтерські та транспортні послуги та надання житла для внутрішніх переселенців. Серед заявлених потреб: одяг, житло, продукти для вимушено переселених осіб.

Надійшли індивідуальні прохання від евакуйованих допомогти з оформленням статусу внутрішньо переміщених осіб, влаштування на роботу, забезпечення житлом, гарячим харчуванням, медикаментами тощо.

Також залишилася актуальною потреба пасажирських перевезень по території  України та за кордоном.

Всього, станом на 27 березня, надійшло 1205, з яких 82% виконано.