Головна Політика Депутат облради Сергій Сівак закликає забезпечити повноцінне залізничне сполучення Луцька із столицею...

Депутат облради Сергій Сівак закликає забезпечити повноцінне залізничне сполучення Луцька із столицею України

7726

До   депутата Волинської обласної ради Сергія Сівака, неодноразово надходили скарги від жителів м. Луцька та області, котрі вказують на відсутність вільних місць та, відповідно, труднощі із придбанням квитків на потяги, що курсують із Луцька та Ковеля в напрямку столиці України. Про це він пише у своєму депутатському запиті.
“Справа в тому, що придбати квитки за 2-3 дні до моменту відправлення потягів практично не реально. Особливо ситуація погіршується на вихідні та святкові дні.
Не так давно був скасований «Нічний експрес» електропоїзд «Луцьк- Київ», нібито з причини нерентабельності.

Буквально вчора, 15 травня у свій останній рейс відправився потяг «Ковель-Москва», основну частину пасажирів котрого також складали громадяни, що їхали до столиці України.

Крім того, практично у цілодобовому режимі, працюють служби автобусних перевезень за маршрутом «Луцьк- Київ». Однак й вони не завжди можуть задовільнити потребу в пасажирських перевезеннях”, – йдеться в запиті.

Депутат просить  керівництов виконавчої гілки влади звернутись до Міністра інфраструктури з проханням забезпечити загальнодоступне, повноцінне залізничне сполучення міста Луцька із столицею України.

Запит підтримано більшістю і спрямовано голові Волинської обласної державної адміністрації Савченку О. І. для розгляду і вирішення по суті.