Головна Політика Степан Івахів найбільше втілив свої передвиборчі обіцянки у законодавчі ініціативи

Степан Івахів найбільше втілив свої передвиборчі обіцянки у законодавчі ініціативи

3154

Громадська мережа ОПОРА проаналізувала роботу народних депутатів за півроку

Так, за словами регіонального координатора Громадської мережі ОПОРА у Волинській області Михайла Шелепа, саме Степан Івахів втілив у законотворчі ініціативи найбільше пунктів зі своєї програми. Зокрема, це і питання зменшення пенсійного віку для жінок до 55 років, і питання гарантування на законодавчому рівні кожному безробітному та одно­осібнику на селі соціальну допомогу і державну пенсію. Сюди ж можна віднести і переконання депутата, що державна мова має бути одна – українська.

Степан Івахів подав найбільшу кількість законопроектів – дев’ять, Ігор Єремеєв – сім, а Сергій Мартиняк – п’ять. Три з законопроектів Степана Івахіва стосуються питань профільного комітету, у якому працює депутат, – аграрного. Три законопроекти відповідають виборчій програмі, один вирішує специфічні проблеми округу. Такі результати дослідження ОПОРи.

«Хоч півроку роботи у парламенті – це замалий час для реалізації виборчої програми, але по перших законодавчих ініціативах депутатів можна простежити тенденцію, чи пам’ятають мажоритарники про свої обіцянки», – кажуть експерти громадської мережі ОПОРА. Вони також відмічають, що актуальними для Волинської області є ініціативи Степана Івахіва, Ігоря Єремеєва та Сергія Мартиняка, покликані покращити інфраструктуру сільських населених пунктів та забезпечити соціальні гарантії мешканцям села.

Вікторія ЗИЛІНСЬКА.