Головна Стисло Вша­нува­ли пам’ять героїв-визволителів Шацького району

Вша­нува­ли пам’ять героїв-визволителів Шацького району

3877

21 липня минуло 69 років з дня визволення Шацького району та Волинської області від німецько-фашистських загарбників. Вша­нува­ти пам’ять героїв-визволителів біля обеліску Слави, що в смт Шацьк, зібралися ветерани Великої Вітчизняної війни, шачани на чолі з головою районної ради Володимиром Голядин­цем, заступником голови райдержадміністрації Сергієм Пархонюком, головою районної ради ветеранів України Адамом Дударчуком, По­чес­­ним ветераном України Костянтином Чес­но­ковим, почесним головою районної органі­за­ції інвалідів Степаном Королюком.

З вітальною промовою виступив перед учасниками урочистого зібрання Сергій Пар­хонюк, який наголосив, що Україна у цій смер­тоносній війні втратила понад 10 мільйонів своїх синів і дочок, 2,5 мільйона українців було вивезено на примусові роботи до Німеччини, було зруйновано повністю чи частково понад 700 великих і малих міст, 28 тисяч сіл. Тож на­ша країна у цій війні зазнала більше руйну­вань, ніж будь-яка інша країна Європи.

Подякували ветеранам війни району за той подвиг, який вони здійснили майже 70 років тому, Володимир Голядинець та Адам Дударчук. Коротку хронологію подій визво­лен­ня району нагадав присутнім незмінний учасник усіх заходів, пов’язаних із Великою Вітчизняною війною, Костянтин Чесноков. А наймолодшими учасниками урочистого зіб­рання стали у цей день діти, котрі відвідують пришкільний табір Шацької ЗОШ І-ІІІ ст.

Завершився захід покладанням вінків до обеліску Слави.

Віта ШЕПЕЛЯ.