Головна Політика У чотирьох навчальних закладах Волині збудують укриття за кошти державної субвенції

У чотирьох навчальних закладах Волині збудують укриття за кошти державної субвенції

459

Про це повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко. Очільник області взяв участь у селекторній нараді, що відбулася під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби.

Серед питань, що обговорювали – безпека освітнього навчального середовища та початок нового навчального року. Насамперед, мова йде про укриття. Зараз на Волині їх обстежують та приводять до стану готовності.

«Слід зазначити, що у 436-ти закладах загальної середньої освіти області є укриття, – зазначив Юрій Погуляйко. – Тож, аби облаштувати безпечні умови навчання у школах Волині із державного бюджету передбачено 47 млн гривень. Кошти відповідно до умов розподілу спрямовуються у чотири заклади: Рованцівський ліцей, ліцей №1 м. Ковеля, Ківерцівський ліцей №2 та Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою».

Там уже розпочато підготовчі роботи з будівництва нових захисних споруд. Освоєння коштів здійснюється на умовах співфінансування з місцевих бюджетів у розмірі 46% від вартості проектів.