Головна Політика У Ковелі для обранців громади організували День депутата

У Ковелі для обранців громади організували День депутата

403

Учора у Ковелі відбувся День депутата. Участь у ньому взяли міський голова Ігор Чайка, його заступники — Тарас Яковлев та Наталія Маленицька, обранці громади, представники структурних підрозділів міської ради.

Розпочали з нещодавно збудованого укриття у ліцеї №1. Бомбосховище, яке розраховане на 800 чоловік, облаштоване за всіма вимогами та стандартами.

Один з входів у споруду пристосований для маломобільних груп населення. У приміщенні — дві кімнати для зберігання продуктів, дві гардеробні, медичний пункт, 9 санвузлів, з яких один — інклюзивний.

За словами представника підрядника ТОВ “Волиньдорбуд”, цей проєкт — не лише найбільше будівництво стаціонарної захисної споруди у Ковельській громаді, а й у Волинській області загалом.

Потому обранці громади поспілкувались з родинами ВПО, які отримали квартири у двох будинках на вулиці Драгоманова. Адміністративну будівлю та учбово-побутовий корпус переобладнали під житло для переселенців у рамках проєкту «Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні», який фінансується Європейським Союзом та реалізується під управлінням НЕФКО.

Новосели показали, як облаштували житло, розповіли про наявні проблемні питання.

Побували депутати й на вулиці Володимира Кияна, де за кошти Євросоюзу також будують багатоповерхівку для внутрішньо переміщених осіб. Будинок, який зводять на основі сучасних технологій та європейських стандартів на 70 квартир, призначених для проживання близько 210 осіб.

Працівники підрядника ТзОВ “Житлобуд-2” завершили роботи з влаштування фундаменту, зводять стіни перших поверхів. Також у проєкті передбачено будівництво монолітного укриття на території багатоповерхівки.

Побували депутати й на очисних спорудах у КП “Ковельводоканал”. Директор підприємства Юрій Рибачок розповів про заміну технологічного обладнання, яке відбулось минулими роками. У 2022 році за кошти бюджету громади реконструювали повітродувну станцію каналізаційних очисних споруд. Нині модернізації потребують ще дві таких установки.

Також керівник повідомив про плани на найближчий час, проблеми, які доводиться вирішувати, подякував представникам влади та обранцям громади за співпрацю, фінансову підтримку та допомогу.