Головна Політика У Ковелі на вулиці Луцькій планують розмістити торгово-офісну будівлю та автомийку

У Ковелі на вулиці Луцькій планують розмістити торгово-офісну будівлю та автомийку

605

Повідомлення про оприлюднення містобудівної документації 

«Детальний план території розміщення  торгово-офісної будівлі та автомийки на вулиці Луцькій, 10  в місті  Ковелі Волинської області» (Завантажити)
З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення торгово-офісної будівлі та автомийки на вулиці Луцькій, 10  в місті  Ковелі Волинської області».
Детальний план розроблено з метою уточнення функціонального призначення, планувальної структури, параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: приватне підприємство «Ковелькомунпроект».
Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 27 липня 2023 року  № 38/74 «Про дозвіл на  розроблення детального плану території  на вулиці Луцькій, 10  в місті Ковелі».
Відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
Основні техніко-економічні показники проєкту:
Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у східній частині  міста Ковеля та відповідно до генерального плану належить до територій адміністративних та громадських установ. Містобудівною документацією передбачається  зміна функціонального призначення земельної ділянки площею 0,1 га (кадастровий номер 0710400000:29:006:0006) на вулиці Луцькій, 10, яка перебуває у  приватній власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, з метою будівництва об’єктів з обслуговування автотранспортних  засобів: торгово-офісної будівлі та автомийки.  Також формуються дві ділянки із земель комунальної власності для розміщення станції технічного обслуговування автомобілів площею 0,022 га та автостоянки площею 0,069 га. Площа забудови складатиме 179,9 кв.м, мощення – 1359,5 кв.м, озеленення – 370,6 кв.м.
Проєкт складається  з текстових та графічних матеріалів.
Графічні матеріали:
1) схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту;
2) схема сучасного використання території;
3) проєктний план;
4) план функціонального зонування території;
5) схема транспортної мобільності та інфраструктури;
6) схема інженерної підготовки території, благоустрою та вертикального планування;
7) схема інженерного забезпечення території
8) схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту.
Текстові матеріали:
пояснювальна записка.
З детальним планом території  можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kowelrada.gov.ua у розділі «Прозора громада», рубриці «Публічна інформація», сторінці «Архітектура та містобудування». Містобудівна документація з 22 лютого 2024 року до 25 березня 2024 року буде розміщена на інформаційному стенді у відділі містобудування та архітектури каб. 105 будинку рад (вул. Незалежності,73). Номер телефону: 6-17-39, години роботи:  з 8.30 до 17.00 (понеділок-четвер), з 8.30 до 15.00 (п’ятниця).
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 25 березня 2024 року.
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади й особистого підпису керівника.
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення  торгово-офісної будівлі та автомийки на вулиці Луцькій, 10 в місті  Ковелі Волинської області» відбудуться 12 березня 2024 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради