Головна Спорт У Володимирі стартував територіальний етап спортивних змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”

У Володимирі стартував територіальний етап спортивних змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”

433

21 лютого у спортивному комплексі Володимирського ЦФЗН “Спорт для всіх” розпочався ІІ етап всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” серед учнів закладів загальної середньої освіти нашої громади, який стартував із волейболу.

Участь у перших змаганнях взяли п’ять дівчачих команд з ліцеїв Володимир-Волинської громади. Завтра за вихід до наступного етапу змагань боротимуться хлопчачі волейбольні команди.

На урочисте відкриття змагань, яке розпочалось із хвилини мовчання за загиблими у російсько-українській війні захисників та Державного гімну України, завітав заступник міського голови Андрій Гудим. 

“Це один із наймасовіших спортивних заходів всеукраїнського масштабу, що проходить   під гаслом «Разом переможемо!». У  шкільних лігах беруть участь близько 300 тисяч школярів, серед яких і Володимир-Волинська громада. Ці змагання ще раз доводять, що український дух незламний, і попри усі біди, які випали на долю України, ми будемо розвиватися, формуватися як сильна і здорова нація, а також виборювати перемогу не лише на полі бою, а й на спортивних аренах”, – зазначив заступник міського голови.

До вітального слова долучився і начальник відділу молодіжної політики і спорту управління з гуманітарних питань Вячеслав Петрук, який побажав усім учасникам змагань успішної гри та перемоги найсильнішому.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів України, метою яких є збільшення частки учнів та учениць, які постійно займаються фізичною культурою і спортом.

У 2023-2024 навчальнім році всеукраїнські шкільні ліги планують провести до червня з пʼяти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та чирлідинг. На учнів очікує 5 етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський.

До участі у змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у нашій громаді зареєструвалося 30 шкільних команд з п’яти видів спорту. Усі вони змагатимуться у територіальному етапі упродовж кількох найближчих тижнів.