Головна Політика У Луцьку перейменували вулиці та назвали сквери

У Луцьку перейменували вулиці та назвали сквери

464

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 25 січня, під час пленарного засідання 40-ї сесії депутати Луцької міської ради. Зокрема, будуть перейменовані такі вулиці:

частину вулиці Добролюбова перейменують на вулицю Надставкова, вулицю Смєлякова – на вулицю Гетьманська, частину вулиці Нікішева – на вулицю Леся Танюка, вулицю Петрова – на вулицю Ігоря Сікорського, вулицю Грекова – на вулицю Анатолія Пашкевича, вулицю Вахтангова – на вулицю Мирослава Скорика, вулицю Гончарова – на вулицю Костя Шишка, частково вулицю Можайського – на провулок Авіаторів, вулицю Смирнова – на вулицю Володимира Антоновича, вулицю Стрельникова – на вулицю Платона Майбороди, вулицю Кольцова – на вулицю Павла Скоропадського, вулицю Короленка – на вулицю Олександра Валенти, вулицю Курчатова – на вулицю Анатолія Дублянського, вулицю Лобачевського – на вулицю Юзефа Лободовського, вулицю Менделєєва – на вулицю Надії Горлицької, вулицю Шишкіна – на вулицю Марії Примаченко, частину вулиці Балакирева – на провулок Кулішівка.

 

Що стосується перейменування вулиці Пушкіна на вулицю Вальдемара Пясецького, то відбудуться громадські слухання. Також з цього питання буде громадське обговорення у формі консультацій з громадськістю на офіційному вебсайті Луцької міської ради з 1 лютого до 1 квітня цього року.

 
 

Крім того, рішенням депутатів міської ради кілька вулиць буде об’єднано, а саме: вулицю Єрмолової об’єднають з вулицею Саксаганського та назвуть об’єднану вулицю – вулиця Саксаганського, частину вулиці Балакирева поєднають з частиною вулиці Говорова та частково з вулицею Нікішева. Об’єднана вулиця матиме назву Пантелеймона Куліша, також частково буде поєднано вулицю Станіславського з вулицею Гостинна, а назвуть її – вулиця Гостинна.

 
 

Під час сьогоднішнього засідання депутати затвердили ще й назви скверів. Відтепер сквер на проспекті Волі (між будинками №5 та №7) матиме назву сквер Королеви Анни, а сквер на вулиці Ковельській отримав назву сквер Генерала Владислава Андерса.

У визначені терміни працівники департаменту житлово-комунального господарства мають забезпечити виготовлення та розміщення відповідних інформаційних стендів, вказівників із новою назвою вулиці на будівлях міста та вказівників із назвою скверів.

 

Нові назви вулиць Луцької міської територіальній громаді будуть запроваджені з 1 травня цього року.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)