Головна Листи У закладах культури Ружинського старостинського округу відновили опалення

У закладах культури Ружинського старостинського округу відновили опалення

858

Питання тепла в приміщеннях закладів культури Ружинського старостинського округу останніми роками було одним з найгостріших.

Будинок культури у селі Ружин взагалі не опалювався. Система там була збережена, але котел вийшов з ладу. Тож ні концертів, ні інших заходів не проводили у зимовий час. А коли зрідка вони відбувались, то обігрівали приміщення електричними приладами, що створювало чимало незручностей.

Нещодавно благодійний фонд “Допомога дітям Ковеля” з німецького міста-партнера Вальсроде, яким керує Міхаель Хааке, передав нашій громаді повітряний твердопаливний котел. Його встановили у ружинському будинку культури. Він уже пройшов тестування і використовується для опалення приміщення. Як завжди подарунки від Міхаеля є дуже вчасними і необхідними, за що йому щиро дякуємо.

У клубі села Городилець довелось практично встановлювати нову систему опалення, адже там були відсутні батареї, труби. На сьогодні у будівлю теж повернули тепло. Роботи виконали за кошти бюджету громади. Загалом було спрямовано понад 24 тисячі гривень.

Встановили нові радіатори, підвели воду. Котел використовується той, що й для школи, адже заклади знаходяться в одному приміщенні”, – розповідає завклубом Віра Пекалюк.

Каже, що уже 14 років, як вона прийшла на роботу, приміщення не обігрівається. Після того, як Городилець увійшов до Ковельської громади, міська влада пообіцяла ситуацію змінити і відновити у клубі опалення.

– Велике спасибі усім, хто допоміг нам у цьому. Тепер будемо частіше збиратись з нашими аматорами на репетиції. Нещодавно в Городильці ми створили колектив “Любисток”. Під час Різдвяних свят колядували для військових, аби їм додати настрою. Маємо багато планів. Головне, щоб закінчилась війна, — продовжила пані Віра.