Головна Політика У Володимирі підбили підсумки проєкту «Літній табір для дітей, підлітків та молоді...

У Володимирі підбили підсумки проєкту «Літній табір для дітей, підлітків та молоді з інвалідністю»

574

5 жовтня відбулось засідання конкурсної комісії з розгляду програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, для виконання (реалізації) яких надавалась фінансова підтримка з місцевого бюджету у 2023 році.

Голова комісії Андрій Гудим ознайомив присутніх з підсумковим звітом про виконання договору та фінансовим звітом про обсяг використання бюджетних коштів з реалізації проєкту «Літній табір для дітей, підлітків та молоді з інвалідністю», які подала керівник ГО «Берег надії» Олена Кандиба. Секретар конкурсної комісії Олена Диньковська зачитала моніторинговий звіт та підсумковий висновок. На засіданні їх затвердили та ухвалили рішення щодо реалізації даного проєкту в повному обсязі та таким, що успішно відбувся.

«Літній табір для дітей, підлітків та молоді з інвалідністю» – це проєкт, метою якого є пропаганда та формування здорового способу життя, емоційне відновлення вихованців організації, зняття психологічної напруги, спричиненої війною, подолання психологічних бар’єрів щодо обмеження на пересування людей з інвалідністю в умовах війни в країні, психологічна підтримка батьків осіб з інвалідністю. У проєкті взяли участь особи з інвалідністю, які є вихованцями  ГО «Берег надії», мають основне захворювання неврологічного профілю та ряд супутніх захворювань, та, відповідно, 12 батьків/опікунів, а також їхні родини. Всього 24 учасники. Для реалізації з місцевого бюджету було виділено 25 тис. 400 грн та залучено власних коштів на суму 4 тис. 561 грн.