Головна Політика У Володимирській громаді стартував молодіжний проєкт “Імпульс”

У Володимирській громаді стартував молодіжний проєкт “Імпульс”

325

13 лютого у Володимир-Волинській міській територіальній громаді стартував молодіжний проєкт «Імпульс», спрямований на активізацію молодіжної роботи, підготовку молоді до участі у суспільному житті та громадській діяльності.

Відбулась презентація проєкту за участі менторів, представників молодіжної спільноти громади та працівників виконавчого комітету Володимирської міської ради. Крім того, на першій зустрічі представники проєкту вивчили потреби молоді та здійснили оцінку запитів, щоб надалі сформувати чіткі та дієві рекомендації з подолання конкретних викликів, які виникають у молодіжній політиці.

“Імпульс” створить можливості для більш ґрунтовної роботи з молоддю, що допоможе розкрити її потенціал та якісно інтегрувати її в життя громади. Адже без відкритості та енергії молодих людей неможливо побудувати прогресивне, справедливе та динамічне суспільство.

Роботу проєкту спрямовано на те, щоб забезпечити активну участь молоді в управлінських процесах та зробити їхні голоси якомога гучнішими.

Одним із пріоритетів програми є проходження базового тренінгу «Молодіжний Працівник», який відбудеться у м. Луцьк 21-23 лютого 2024 року.

Зареєструватися можна за посиланням https://forms.gle/8apQAkYS9f4ub8FB7

Захід проводився ГО «Асоціація молодіжних працівників України» в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник» і став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через Проєкт USAID
«ГОВЕРЛА».