Головна Військо Рідні загиблого воїна з міста Володимира Юрія Ролюка просять підтримати петицію щодо...

Рідні загиблого воїна з міста Володимира Юрія Ролюка просять підтримати петицію щодо надання йому звання Герой України (посмертно)

460

На сайті Президента України зареєстровано петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю з міста Володимира – 25-річному капітану Юрію Ролюку.

Юрій Ролюк народився 04. 05. 1997 року у місті Володимирі. Зі школи мріяв пов’язати життя з військовою службою. Він її здійснив, адже після закінчення школи вступив до Львівського ліцею імені Героїв Крут, опісля – до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у місті Львові. У 2018 році був направлений в 14-ту ОМБр на посаду командира кулеметного взводу. У цій бригаді прослужив протягом двох років, а 16. 08. 2020 р. був переведений у 3-й механізований батальйон 28-ї ОМБр в місто Чорноморськ Одеської області на посаду заступника начальника штабу.

Юрій був дуже мужній і сильний духом, ніс службу добросовісно і чесно. Під час повномасштабного вторгнення росії на територію України був на захисті держави до останнього дня свого життя. 23. 04. 2022року загинув мій син Ролюк Юрій Сергійович від осколкового поранення голови поблизу н.п. Таврійське Херсонської обл. Указом Президента України від 27. 04. 2022 року номер 283 його нагороджено Орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). Наша родина, друзі і побратими просимо розглянути петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно), – звертається до усіх авторка петиції, мама Героя Оксана Ролюк.

Підтримати петицію, віддавши ща неї свій голос, можна за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/218560?fbclid=IwAR1kA9R40wlvPnIbHtJAp5sApWIMu6gleJyUZscH2wNJlyt9BKaJgp1L_78