Головна Політика В Волинській області відбулися навчання з цивільного захисту

В Волинській області відбулися навчання з цивільного захисту

916

У Луцьку сьогодні, 17 листопада 2021 року, відбулися навчання щодо заходів захисту населення і територій області від надзвичайних ситуацій.

Заняття щодо реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період пройшли у режимі відеоконференції за участі першого заступника голови ОДА Сергія Мовенка, заступника директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Ігоря Куслія, професора кафедри «Організація заходів цивільного захисту» Інституту державного управління та наукових досліджень цивільного захисту Валерія Мазуренка, начальника Головного управління ДСНС України у Волинській області Володимира Грушовінчука та керівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування області й структурних підрозділів з питань цивільного захисту.

«Пропоную ефективно попрацювати сьогодні та запрошую усіх до конструктивного діалогу. Впевнений, що це навчання підвищить рівень знань у сфері цивільного захисту усіх учасників сьогоднішньої зустрічі», – зазначив Сергій Мовенко перед початком занять.

Заступник директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Ігор Куслій розповів учасникам навчання про планування діяльності територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та її ланок, проведення заходів оповіщення та інформування населення про загрозу або виникнення надзвичайних подій, здійснення укриття людей у сховищах, евакуації громадян та матеріальних цінностей.

Своєю чергою заступник начальника Головного управління ДСНС України у Волинській області Костянтин Романчук розповів про організацію заходів з реагування на надзвичайні ситуації, порядок призначення керівника таких робіт, а також склад та функції штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

У доповіді начальника Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області Сергія Шмиги йшлося про те, як діяти у надзвичайних ситуаціях.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації