Головна Політика У Володимирі-Волинську місцева влада працюватиме у напрямку зростання рівня прозорості своєї діяльності

У Володимирі-Волинську місцева влада працюватиме у напрямку зростання рівня прозорості своєї діяльності

2006

Відбулися нарада і брифінг першого заступника міського голови

10 березня березня перший заступник міського голови Володимира-Волинського Ярослав Матвійчук провів традиційну щовівторкову нараду з керівниками управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради, установ та організацій міста.

Ярослав Матвійчук наголосив, що у зв’язку з останніми подіями в уряді прогнозовано відбуватимуться зміни у реформах, які проходять в органах місцевого самоврядування, тож перший заступник міського голови акцентував на необхідності моніторингу таких змін. Як зазначалося, постійний контроль здійснюється і щодо попередження занесення коронавірусу відповідно до ситуації, яка складається в країнах Європи, де поширилося захворювання.

Також Ярослав Матвійчук закликав працювати у напрямку зростання рівня прозорості міста, що включає оприлюднення інформації про діяльність міської ради громадянам та надання їм інструментів для впливу та участі. Варто нагадати, що Володимир-Волинський у рейтингу прозорості 100 найбільших міст України 2019 року отримав 49.6 бала та зайняв 37 місце, із волинських міст поступившись лише Луцьку.

Під час наради говорили  про наведення благоустрою у місті, зокрема, про необхідність коронування дерев та висаджування зелених насаджень. Продовжується робота з облаштування рекреаційної зони біля річки Риловиця – всі нагальні питання щодо її проведення підніматимуть 10 березня під час наради за участі народного депутата.

Звернув увагу перший заступник міського голови і на обслуговування багатоквартирних будинків та закликав керівництво управляючої компанії проводити зустрічі з мешканцями із метою надання інформації про виконані роботи і про плани щодо наступних ремонтів.

Йшлося і про перевірку будинку №4 на вулиці Івана Франка, де раніше були встановлені маяки, та необхідності із залученням проєктної групи визначити заходи, потрібні для укріплення багатоповерхівки. Також було доручено працювати в напрямку активного освоєння коштів в рамках програми “Тепла оселя”, у якій беруть участь ОСББ і ЖБК Володимира-Волинського.

Продовжується встановлення лічильників тепла та води і якщо в області такі роботи виконуються на умовах співфінансування з мешканцями, то у Володимирі-Волинському – за кошт міста. Не припиняється проведення заходів зі зменшення втрат води, а також в місті розпочали  роботу із заміни водопроводу Північного водозабору.

Як повідомив Ярослав Матвійчук, на базі філії “Волиньобленерго” у Володимирі буде відкритий центр обслуговування із метою якісного надання послуг мешканцям. Передбачається також презентація схеми організації парковок в місті, а після оцінки громадськості розпочнеться реалізація проєкту. Оскільки за 4 роки  побудовано майже 27 кілометрів дорожнього покриття (73 вулиці), протягом березня буде повторно розроблений аналіз гарантійного обслуговування доріг для усунення недоліків у разі їх виявлення.

Володимир-волинці продовжують отримувати від міської влади необхідну матеріальну допомогу. Зокрема, проаналізувавши видатки минулого місяця, за програмами на лікування громадян надано близько 67 тисяч гривень.

Також перший заступник міського голови звернув увагу присутніх щодо проведення громадського обговорення бюджету, яке відбудеться 12 березня.

Після наради Ярослав Матвійчук зустрівся з журналістами, які цікавилися питаннями цін на тепло, заходів щодо недопущення поширення коронавірусу, змін у медичній реформі тощо.

Старий уряд обіцяв відчутне зниження тарифів у платіжках. В місті будуть знижені тарифи? (газета “Слово правди”)

Зараз потрібно пам’ятати і про те, що в рази зросла вартість транспортування газу, а тарифи не корегувалися теплопостачальними підприємствами. Однак якщо це рішення буде прийняте, звичайно, у місті аналогічно відбудеться зниження тарифу на послуги з теплопостачання.

Ви зазначали що мали зустріч з головами ОСББ. Про що говорили? (газета “Слово правди”)

На сьогодні вже почалися роботи із заміни дверей та вікон в місцях загального користування. Також відбулися збори у багатоповерхівках на вулицях Академіка Глушкова, Луцькій  ітд, тож з’явилися нові запити, в тому числі на заміну мереж електропостачання. Далі працюємо з головами ОСББ в плані продовження співпраці з Фондом енергоефективності. На цьому тижні чекаємо на приїзд фахівців, які виготовлятимуть проєкти у багатоповерхівках.

Що мали на увазі, коли згадували про механічне прибирання сміття? (газета “Слово правди”)

Ряд вулиць в місті прибирається механізовано, тобто до цього процесу залучається техніка. Перша машина, яку ми використали в таких цілях, це був бобкат. У минулому році підприємець Тарас Грицевич закупив спеціалізовану машинку, яка прибирала вулиці, але, окрім того, він також придбав техніку, яка прибирає узбіччя. Тож тепер, коли після зими на узбіччях є велика кількість піску та сміття, спробуємо проводити прибирання з її допомогою.

Ви укладатимете договір на використання техніки? (газета “Слово правди”)

Звичайно.

Які проблеми є на вулиці Івана Франка, 4? (інтернет-видання “БУГ”)

Це будинок, зовні якого робили стягування. В одній із квартир, де ніхто не проживав, утворилися тріщини. Після звернення мешканців ми поставили маяки, але все ж вирішили покликати проєктну групу, щоб продовжити роботи зі стягування всередині.

Проведено ряд заходів для профілактики поширенню коронавірусу. Що ще планується в місті і наскільки активно ведеться робота? (газета “Слово правди”)

З резервного фонду виділено 270 тисяч гривень, на які закуплено дезинфікуючі засоби, дезинфікатори для рук, що встановлюються в місцях масового скупчення людей. Ми звертаємося до бізнесу, щоб такі установки встановили на приватних підприємствах. Звісно, це лише попереджуванні заходи, і якби склалася ситуація  з виявленням вірусу, то є і відповідні нормативи, як потрібно діяти. Передусім пацієнти будуть ізольовані і відправлені в обласні медустанови, а у випадку масового поширення захворювання буде розгорнуто в межах 65-ти місць у нашій лікарні.

На нараді ви зазначили, що зі зміною уряду можуть бути зміни у медичній реформі. Чи варто чогось побоюватись? (АТМ “Володимир”)

Вважаю, що медична реформа є ефективною, тому що піднявся авторитет лікаря, заробітна плата, забезпечення, що важливо. Щодо другого етапу реформи, то ви чуєте інформацію зі ЗМІ, які повідомляють, що ці процеси можуть бути призупинені. На мою думку, це негативно вплине на розвиток медичної галузі, оскільки основна суть реформи – надання якісної послуги і підвищення рівня заробітної плати наших лікарів.

Відбулися нарада і брифінг першого заступника міського голови