Головна Політика Відбулося розширене засідання обласної призовної комісії в режимі відеоселекторного зв’язку у Шацькій...

Відбулося розширене засідання обласної призовної комісії в режимі відеоселекторного зв’язку у Шацькій райдержадміністрації

2782

14 травня 2018 року голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець, заступник голови Шацької райдержадміністрації Володимир Бугайчук, виконуючий обов’язки військового комісара Шацького районного військкомату Юрій Ярощук взяли участь за допомогою відеоселекторного зв’язку у розширеному засіданні обласної призовної комісії що відбулося у місті Луцьку.

У роботі засідання також взяв участь голова обласної призовної комісії –  заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук, що перебував у Шацьку із робочим візитом. Окрім вищезгаданих осіб до роботи також долучилися представники відділів прикордонної служби ( Грабове та Піща ), представники Шацького відділення національної поліції, структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час засідання спільно обговорили підсумки проведення заходів призову громадян України на строкову військову службу на Волині у квітні-травні 2018 року. Також вказали на причини недовиконання плану, визначили шляхи вирішення проблемних питань та завдання щодо виконання визначених показників з комплектування команд призовниками на 17-те травня (до Національної гвардії України) та  23-тє травня ( до Державної прикордонної служби України)  на 2018 рік.

Військовий комісар обласного військкомату, заступник голови обласної призовної комісії Роман Кулик провів аналіз роботи з даного питання усіх районних військкоматів Волинської області. За його словами призовна кампанія проходить із великими труднощами. Роман Анатолійович відзначив окремі райони, котрі, станом на сьогодні, виконали план. Назвав також й ті, у кого найгірші показники.

Військовий комісар відзначив, що багато питань виникає щодо роботи працівників медичних комісій, відсутність взаємодії  із сільськими та селищними головами, представниками поліції та прикордонної служби тощо.

« Залишилося декілька днів, впродовж яких ми маємо з максимальними зусиллями  виконати поставлені завдання », – наголосив Роман Кулик.

Сергій Кошарук надав окремі протокольні доручення головам райдержадміністрацій з метою подальшої, більш ґрунтовної роботи у вищезгаданого напрямку.

Оскільки Шацький район межує з сусідніми державами, то працівникам районного військкомату радив налагодити тісну співпрацю з представниками відділів прикордонної служби.

На завершення засідання учасники наради обговорили шляхи та внесені пропозиції результативного забезпечення поставлених в області завдань весняного призову громадян на строкову військову службу та підготовку до проведення осіннього призову.

На завершення засідання виконуючий обов’язки військового комісара Шацького районного військкомату  Юрій Ярощук додатково провів нараду з представниками відділів прикордонної служби ( Грабове та Піща ), Шацького відділення національної поліції щодо посилення взаємодії у проведенні заходів призову громадян до лави ЗСУ, а зокрема, Національної гвардії України.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.