Головна Політика В Шацькому районі відзначили 74-у річницю визволення від німецько-фашистських загарбників

В Шацькому районі відзначили 74-у річницю визволення від німецько-фашистських загарбників

2672

74 роки тому Шацький район був визволений від німецько-фашистських загарбників.

З цієї нагоди 21 липня 2018 року біля обеліска Слави на чолі з головою Шацької райдержадміністрації Василем Голядинцем зібралися представники органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, Шацького районного військового комісаріату, ветерани Другої світової війни та інші.

Пригадуючи події Другої світової війни, у своєму зверненні до громадськості Василь Голядинець відзначив: « Сьогодні ми разом з усіма волинянами відзначаємо день визволення рідного краю та області від фашистських загарбників! Це свято українського народу, який вистояв у запеклій боротьбі з ненависним ворогом, свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. З року в рік ми з гордістю вшановуємо тих небагатьох визволителів, які, на щастя, й досі живуть серед нас та з вдячністю згадуємо тих, кого немає поряд.

Шана і низький уклін вам, дорогі ветерани, та вічна пам’ять усім полеглим!»

Свої промови виголосили голова районної ради ветеранів Адам Дударчук та ветеран війни, почесний громадянин Шацька Костянтин Чесноков.

Учасники заходу вшанували пам’ять усіх загиблих на фронтах Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя обеліску Слави. 

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.