Головна Військо На потреби армії волиняни спрямували на 30 відсотків більше військового збору

На потреби армії волиняни спрямували на 30 відсотків більше військового збору

8723

У першому півріччі 2018 року з легальних доходів волинян сплачено 124,5 мільйона гривень військового збору. Сума спрямованого до держбюджету військового збору перевищує аналогічні показники минулого року на 30,4 відсотка.

«Посильна інвестиція кожного громадянина в безпеку держави у вигляді сплаченого військового збору – це реальна підтримка і захист наших воїнів. Тому кожен, хто отримує легальну зарплату, може впевнено записати до свого активу щомісячну фінансову допомогу національному війську. Така турбота про обороноздатність країни сьогодні – особиста безпека та соціальний захист кожного в майбутньому», – наголошує начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що ріст сплати військового збору, що справляється з легальних доходів, безумовно пов’язаний з підвищенням стандартів в оплаті праці.

«Позиція держави однозначна – працедавець зобов’язаний гарантувати найманих працівникам належні умови та зарплату не нижче мінімального розміру.  Лише дотримання  передбачених законом стандартів оплати праці дозволяє своєчасно наповнювати бюджети, виплачувати пенсії та виконувати інші соціальні зобов’язання держави», – підсумувала Світлана Савчук.

В Головному управлінні ДФС у Волинській області вкотре звертаються до працедавців з проханням поважати право своїх працівників на гідні умови оплати праці та не допускати фактів «тіньової» зайнятості.

 Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.