Головна Політика Внесено зміни до бюджету Луцької територіальної громади

Внесено зміни до бюджету Луцької територіальної громади

481

Депутати підтримали зміни до бюджету громади, які вніс міський голова Ігор Поліщук.

Зокрема, він запропонував виділити 1 млн грн субвенції для обласного бюджету на ремонт та облаштування укриття у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні та 2, 5 млн грн на формування резерву предметів і матеріалів (запасні насоси, труби, засувки та інше) для підприємства “Луцькводоканал” у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Також обранці громади виділили 2 млн грн на придбання спецтехніки для забезпечення безперебійного функціонування полігону твердих побутових відходів у селі Брище.

На реалізацію Програми дистанційного обслуговування місцевих бюджетів на 2023 рік для Управління Державної казначейської служби України у м. Луцьку Волинської області депутати передбачили 219 300 грн.

Головне управління Національної поліції у Волинській області отримає 2 млн грн на капітальний ремонт будівлі для службового призначення на вулиці Драгоманова, 37.

Понад 24 млн грн обранці громади передбачили на реалізацію проєкту “Оновлення тролейбусного парку міста Луцька”.

Депутати також виділили кошти на підтримку військових частин та погашення кредиту по зовнішньому запозиченню від міжнародної фінансової організації НЕФКО.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)