Головна Політика Місто Володимир готується до опалювального сезону в умовах війни

Місто Володимир готується до опалювального сезону в умовах війни

825

21 жовтня міський голова Ігор Пальонка відвідав одну із котелень міста, на яку було доставлено дизельний генератор вартістю майже мільйон гривень.

Сьогодні на підприємство «Володимиртепло» доставили дизельний генератор потужністю 150 кВт, який був придбаний за кошти бюджету громади в сумі 976 тисяч гривень. Обладнання, що буде забезпечувати найбільшу твердопаливну котельню нашого міста, є дуже компактним. У разі аварійного відключення світла даний прилад за лічені секунди може розпочати роботу та забезпечити безперебійне постачання тепла. Генератор того ж виробника потужністю 25 кВт уже є на балансі підприємства. Він також був придбаний за кошти міського бюджету та досить добре себе зарекомендував.

На попередній сесії міської ради були виділені кошти на придбання генераторів для комунальних підприємств громади, аби забезпечити їх надійну  роботу в умовах війни.  Сьогодні один з таких генераторів, який забезпечить безперебійну подачу тепла у домівки жителів громади, доставили на найбільшу котельню міста. Напередодні підприємство “Володимиртепло” також отримало генератор потужністю 10 кВт від нашого уже міста-партнера Мальборк. Також запити щодо трьох генераторів подано ще в межах проєкту USAID “ГОВЕРЛА”, – повідомив міський голова Ігор Пальонка.

 

Як зазначив керівник КП “Володимиртепло” Сергій Коба, станом на сьогодні на підприємстві є три генератори з різною потужністю, яких, на його думку, у разі надзвичайної ситуації буде достатньо, аби забезпечити за потреби роботу котелень. Всього у громаді налічується 19 котелень.