Головна Військо Міський голова Луцька Ігор Поліщук вручив ордени матерям загиблих Героїв

Міський голова Луцька Ігор Поліщук вручив ордени матерям загиблих Героїв

1377

21 жовтня, у Луцькій міській раді відбулося вручення державних нагород військовослужбовцям, які віддали своє життя у війні з загарбницькою росією.

Ордени “За мужність” ІІІ ступеня, присвоєні посмертно, міський голова Ігор Поліщук вручив під час зустрічі з матерями полеглих військових. Очільник громади висловив жінкам слова підтримки у їхньому горі, подякував за виховання синів-патріотів і запевнив, що пам’ять про подвиг їхніх дітей завжди житиме в нашій громаді.

“Хочу ще раз висловити найщиріші співчуття з приводу загибелі ваших синів. Дякую за те, що ви виховали справжніх патріотів, мужніх воїнів. Завдяки їхній великій жертві, сьогодні в нашому місті дітки мають змогу ходити в садочки і до школи, дорослі працюють і можуть утримувати свої сім’ї. Нехай ці ордени будуть для вас нагадуванням про велике серце ваших дітей, їхню відвагу і любов до України”, – сказав міський голова.

 

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського “Про відзначення державними нагородами” за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено старшого лейтенанта Путінцева Михайла Сергійовича (посмертно).

Нагороду отримала мама загиблого захисника Карнафель Анна Михайлівна.

 
 

Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) відзначено Симоновича Іллю Тарасовича. Нагороду отримала мама героя – Шелофаст Тетяна Василівна.